2015/04/02

ZA
KULISAMI


Mogłoby się wydawać, że to nic takiego - sesja mody. Świetna dziewczyna + super ciuchy + wypasione autko... A logistyka, organizacja? Nie udałoby się wyprodukować sesji, gdyby nie zaangażowanie: 1. Agnieszki Szeremety, która zadbała o stylizację i make-up Andżeliki. Modelka wystąpiła w najnowszej kolekcji MOHITO 2. Piotrka Miazgi, który wykonał fotografie 3. firmy "Autonovum - Studio odnowy samochodowej", która wypożyczyła niesamowicie wypielęgnowanego Astona Martina 4. firmy "Inlogic", która udostępniła nowoczesną halę do zdjęć i zadbała o dobrą atmosferę.
Dziękujemy!

podczas sesji
modelka: Andżelika Galant

 No i kilka słów o wypielęgnowanym Astonie Martinie, a w zasadzie o jego przygotowaniach do sesji :) Dla wszystkich fanów motoryzacji i tych, którzy lubią dbać o swój samochód. Na autku nie było nawet odrobinki kurzu, Aston był nienagannie wypielęgnowany. Został poddany usłudze zwanej Auto Detailing.  To nie jest zwykłe mycie samochodu...
 
fot. Piotr Miazga
Detailing to skomplikowany system pielęgnacji i ochrony przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi wewnątrz i na zewnątrz aut.  Jest złożony z wielu etapów, na które składa się masa drobiazgowych czynności. Zagłębienie się w każdy zakamarek i usunięcie wszelkich niedoskonałości. Na zewnątrz przeprowadzany jest wieloetapowy proces mycia mający na celu pozbycie się wszelkich zabrudzeń,  a następnie korekta lakieru eliminująca  zmatowienia, rysy i inne niedoskonałości. Czas potrzebny na przeprowadzenie detailingu auta to zazwyczaj od kilku godzin do nawet kilku dni, w zależności od wieku auta i jego stanu. Cały proces zwieńczony jest zabezpieczeniem wszystkich elementów auta dedykowanymi produktami. Od wosków zaczynając a na powłokach ceramicznych kończąc. Efektem jest nienagannie czyste auto oraz wydobyta głębia koloru i nadzwyczajny połysk lakieru.
 
Linki dla zainteresowanych :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz