2015/11/05

IKEA
KUCHNIA SPOTKAŃ

Co powiecie na dwupoziomowy lokal – na każdym poziomie oferujący kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu? Przestrzeń, do której możecie zaprosić rodzinę i przyjaciół, z której korzystanie jest bezpłatne a ze sobą musicie wziąć tylko składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko na co ma się ochotę?

fot. materiały prasowe IKEA
 

W Kuchni Spotkań IKEA znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia. Głównym bohaterem Kuchni Spotkań IKEA jest modułowy system mebli kuchennych METOD. To „szyte na miarę” rozwiązania, które sprawdzą się w każdej kuchni, nawet tej najtrudniejszej do zaaranżowania. 
(...a to akurat coś dla mnie :) Dwa metry kwadratowe na krzyż :)


fot. materiały prasowe IKEA


fot. materiały prasowe IKEA

 Miejsce będzie otwarte od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00. Zapisywać można się od 5 listopada przez stronę internetową www.IKEA.pl/KuchniaSpotkan
Przewidywany czas działania Kuchni Spotkań IKEA to koniec lutego 2016 r.
 
fot. materiały prasowe IKEA


Adres? Warszawa, Aleje Jerozolimskie 61 :)

Świetny pomysł na sprawdzenie kuchni przed zakupem: Przyjdź, sprawdź, jesteśmy pewni, że Ci się spodoba!  Fajne miejsce dla wszystkich z dużą ilością przyjaciół i małym mieszkaniem.


fot. materiały prasowe IKEA
 
No to teraz czekamy na IKEA w Szczecinie. Pięknych kamienic w centrum u nas nie brakuje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz